Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çdüzenışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, vasat ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum kısmınde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Vukuf Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Toyler” hareketi hayata mazitir. Bir yıl sürmesi planlanan aksiyon emniyetsiz ait görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en yetişkin deneyimsizlik hareketi olarak 2,5 sene sürerek normalgiyecekü bir tıkızlımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Yetişek Nazırı, Gençlik Spor Nazırı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal sorunların çözümü derunin tarihlerinde ilk kat tören düzeni imzalatarak sosyal mevzularda yan yana aksiyon etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş dirimında birbunca farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile gönül eğitimi almıştır. Burayı da yetişkin bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek birbunca proje ve çdüzenışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında birbunca sükselı çdüzenışmaya imza atmıştır.
Gene millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çdüzenışmaların sonucunda Dünyanın en yetişkin kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve diğer ülkelere mostra gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun kellekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz derunin büyüklenme kaynağı olmuşlardır.
Hatta Kerem Hasanoğlu; birbunca vakıf ve uluslararası yapıa, çdüzenışmalar ve projeler dair payanda vermektedir.