katiponline.com: Klavye Çalışması

En İyi Klavye Çhileışma Sitesi

On Parmak Online Klavye Çhileışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne denli hızlı evetğunuzu kaygı ediyorsanız, klavye gayret testi yapabileceğiniz genel ağ siteleri tam size bakılırsa. Bu genel ağ siteleri ile klavyede yazı tahrir gayretınızı görebilir, hileıştırmalar yapabilir ve yeterince çhileışırsanız bir sıra kendinize ait bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Günümüz dünyasında sıkıntısızıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı yaymak, özellikle hızlı yazabilmek hala son kerte önemli bir kudret. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile yazıya dökmek kabilinden önemli beceriler, yaşamın sert çok sahaında kârinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne denli hızlı evetğunuzu öğrenebileceğiniz birkötü klavye gayret testi sitesi bulunuyor. Klavye gayret testi genel ağ sitelerinin sert çoğu Türkçe ve İngilizce olsa da birtakımlarında birden zait anahtar seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir anahtar üzerinden klavye gayret testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alziya olmadığınız bir tahrir stiline parmaklarınızı hileıştırabilirsiniz. Yeterince çhileışırsanız, siz yazı yazdıktan sonrasında klavye üzerinde esrar tütmesini üstelik sağlamanız olabilir.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu yardımıyla kullanıcıların birbirleri arasında konkurarak hoş bir rekabet içinde klavye çhileışması yapması sağlanmaktadır. Kullanıcılara kolay olması açısından usa vurma olarak haberleşebilecekleri chat görüntülükı kullanıma sunulmuşdolaşma. Böylece klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile kolaylıkla bir şekilde haberleşme kurabilmektedir.
Bunun katı rabıta kullanıcılar hakkındalıklı klavye konkurması veya farklı bir deyişle düello yapacağı kabilinden, toplanmış düello özelliği ile 100’lerce isim aynı anda klavye konkurması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 isim ile birlikte sitede toplanmış klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve rekor olarak kayıtlara evveltir.
Ayrıca sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde etme dair birkötü talibin konkurtığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Stajyer
• Antreken
• Maharetli Tasarcı
• Tuş Yakan
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Yol Testi
Klavye Yol Testi ile birlikte sizlerde 1 dakika, 3 dakika ve 5 dakikalık periyotlar arasında kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye gayret testi sizlerin seviyenizi saptama edebilmeniz açısından enikonu majör bir öneme sahiptir. “Klavye Yol Testine Saksıla!” butonuna tıklanılması ile birlikte başlamış olacağınız bu reisüvende sizlerde adınızı en yararlı skorlar bölümüne yazdırabilirsiniz.
Klavye gayret testi aynı zamanda sizlerin on inç tahrir eğilimine ve zevkli bir şekilde ruzuşeb olarak çhileışma gerçekleştirmenize imkân vermektedir. Yapmış evetğumuz analizler neticesinde klavye gayret testinde birkötü kişinin kendi rekorunu egale kılmak için ruzuşeb olarak çhileışma yaptığını ve gelişim gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çhileışması
Klavye çhileışması kısmınde, klavye mülakat uygulaması, özel alıştırma sahası ve kendi metninde çhileış kabilinden birkötü fasıl arsa almaktadır. Bu bölümlerin her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun katı rabıta “Toplu Klavye Çhileışması” ile birlikte kullanıcılar istedikleri vakit belirlenen gün aralığında çhileışdamızlık beklabilir ve çhileışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 sıra, 3 sıra, 1 hafta ve 1 mahiye vakit dilimleri arasında çeşitli kullanıcılar ile birlikte hoş bir rekabet içinde çhileışma yapması hedeflenmiştir.
Türkçe üzerinden klavye çhileışması yapabileceğiniz sitenin öne çıhun özelliği ise sınav için onlarca farklı metanetli sunuyor olması. Test için maruz metinlerin sert çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede yevmi hayattaki sert hakkındalaşılmayan kelimeleri de görmüş ve alziya olmadığınız kelimeleri tahrir dair kendinizi vüruttirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz kabilinden özelleştirmeniz olabilir.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile birlikte on inç yazmayı öğrenmeye mebdelayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı enikonu farklı. özge sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına hayran bırakmıştır;
• Sol Ahali Parmak Çhileışması
• Sağ Ahali Parmak Çhileışması
• Sol Ahali Çhileışması
• Sağ Ahali Çhileışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile birlikte on inç yazmayı öğrenmeye mebdelayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı enikonu farklı. özge sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına hayran bırakmıştır;
• Sol Ahali Parmak Çhileışması
• Sağ Ahali Parmak Çhileışması
• Sol Ahali Çhileışması
• Sağ Ahali Çhileışması

Zabıt Katipliği Mülakat Soruları
Zabıt Katipliği Mülakat Soruları, mesleki fen, genel ekin ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleksel fen içerisinde; Zabıt Katipliği, çeşit mevzuatı, genel ahbaplık kavramları, adli terimler, Adalet Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine müteallik sorular arsa almaktadır. Umumi ekin içerisinde; Atatürk İlke ve İnkılâp Tarihi, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri kabilinden muhtelit ve aktüel sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; yapılan mülakatlar sonrasında genel ağ üzerinde kullanıcıların yorumlarında tamlanan sorular derlenerek nazar boncuğu yanıt halinde sizlere sunulmuşdolaşma.
Zabıt katipliği mülakat sorularının katı rabıta mümebdeirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da arsa almaktadır. Adaylar fevkda belirtmiş evetğumuz mesleki fen, genel ekin ve çıkmış mülakat sorularından mülakata müteallik olarak çhileışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Tahrir
Klavye kullanmaya ne denli hileışmış olsanız da tahrir gayretınız artmıyor mu? Ihtimal de atladığınız 1-2 ufak yalnız önemli gözcü mümkün. Hemen elden tamamımız yevmi hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz mandepsi oynarken kullanıyor, kimimiz çhileışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz mebdekalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı tutunmak ise amacımız ne olursa olsun yaşam kurtarabiliyor.
Birkötü ölümlü klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu averaj gayret için tatbikî bir konum nüshalabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi berenarı daha harismanızı öneriyoruz. Örneğin sol halk parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ halk parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine andıran tutarak harisarsanız, bu pozisyona hileıştıktan sonrasında klavyenin arsa namına kolay ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Nite Hızlanılır?
Yazarken yaptığınız bir kelime hatasından sonrasında ‘backspace’ tuşuna basılı çelişmez olmak ya da arka arkaya basmak size vakit kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi baştan aşağı silen bir tuş kombinasyonu bulunan. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla daha çok kelime silmeniz 3 saniye süreceğine sağlıksız saniye üstelik sürmez.
Lalettayin bir klavye, masadan yüksekliğinize bakılırsa yazarken üstelikğinizi yukarı ya da aşağı muhik bükmenize niçin mümkün. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye ehil, ergonomik bir klavye; parmaklarınız haricinde elinizin hiçbir yerinin çhileışmasını gerektirmez.
On Parmak Klavye Nite Öğrenilir?
10 Parmak Klavye veya On Parmak, rüyet duyusunu kullanmanıza lüzumlu kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve tahrir esnasında 10 parmağınızı hareketli olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 inç klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza lüzumlu kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak daha hızlı ve aktif şekilde yazabilirsiniz. İki inç veya vürutigüzel klavye yararlanma tekniklerinin bilakis 10 inç klavye, hem daha azca yorucu hem de en zengin klavye sarf tekniğidir. Kent üzerinden on inç yazmaya müteallik olarak birkötü zengin etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma