Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS amortisörı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman arz almış olduğundan, sigaraya benzemekle müşterek, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki üzere yanma konulemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan zevat sinein bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın sarmak sinein belli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en yetişkin duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece hileışkanlıklarını takas etmek ve insanların daha azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets arz etmek sinein anadan görme sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine reva olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets tasarrufı sinein mutasavvertır. Alet, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu muamelat, dumanün yanması yerine, buharlaşması sebebiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara bakılırsa daha azca zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın sarmak sinein belli evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, tasarrufı da yerel yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilgili legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets tasarrufı sebebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere öteki duman ürünleri üzere tabilık mimaricı olabileceği konusunda ikazlar mimarilmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuştur. Temelı dirimlik örgütleri, Heets üzere duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, tembel emrazı ve öteki dirimlik sorunlarına niye olabileceğinden korku etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki etkileri bile dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla müşterek, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara bakılırsa daha azca zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara almaşık olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan zevat sinein tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara bakılırsa daha azca zararlı başüstüneğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına reva şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve dirimlik önerilerine reva şekilde kullanmalıdırlar.