Entegre Dünyası

Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının yan bünyeu olarak 2015 yılında kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun seneler süresince elektronik sektöründe çalışma göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu repertuvar ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine biraşırı elektronik birlikteşatır, bütünleşmiş çevrim, mikrodenetleyici, sensör ve modül kabil ürünleri sunmaktadır.

Şirket, modern bir plazada bulunan 2000 metrekarelik bir tesis süresince İstanbul’un Ümraniye ilçesinde çalışma göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik sektöründeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını sakır sakır olarak geliştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası derunin bayağı önemlidir. Bu nedenle, deneyimli ve spesiyalist bir alıcı hizmetleri ekibi, müşterilere eskiden ve çın hizmet yöneltmek derunin çaldatmaışmaktadır. Ayrıca, firma müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası takviye ve fen servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde çalışma göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden iletişim kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine birinci sınıf ürünler ve alıcı odaklı hizmet anlayışı sunarak, elektronik sektöründe öncü firmalar beyninde dünya almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine reva çözümler sunmayı hedeflemekte ve alıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/